namson
13 بهمن 1401 - 12:53

عصبانیت مورینیو از شاگردانش/ آقای خاص زود به رختکن رفت و چهار تعویض کرد

عملکرد ضعیف بازیکنان رم، خشم سرمربی این تیم را برانگیخت.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم رم چهارشنبه شب و با شکست دو بر یک مقابل تیم کرمونزه در ورزشگاه المپیکو، از جام حذفی ایتالیا کنار رفت. کرمونزه که در سری‌آ حتی یک برد را نیز کسب نکرده، در دور قبلی ناپولی صدرنشین را از گردونه رقابت ها خارج کرده بود.

«ژوزه مورینیو» به حدی از عملکرد شاگردانش در نیمه اول خشمگین بود که چند دقیقه قبل از شنیده‌شدن سوت داور، نیمکت را ترک کرد و به رختکن رفت. او در شروع نیمه دوم نیز چهار بازیکن تیمش را تعویض کرد.

گل‌های گرمونزه در دقایق ۲۸ و ۴۹ به ثمر رسید و گل دقیقه ۹۴ «آندرآ بلوتی» نیز برای بازگشت شاگردان مورینیو کافی نبود. 

مورینیو پس از پایان این بازی گفت: به تیم حریف تبریک می‌گویم. آن‌ها دو بازی سخت را بردند. جام حذفی رقابتی عجیب است چراکه برخلاف پیش‌بینی‌ها تیم‌هایی مثل کرمونزه برنده می‌شوند. آن‌ها شایسته رسیدن به نیمه‌نهایی بودند. 

سرمربی رم ادامه داد: ما هزینه نیمه اول وحشتناک خود را پرداخت کردیم و عملکرد ضعیفی داشتیم. آن‌ها هم با نفرات زیاد دفاع می‌کردند و شانس با ما یار نبود اما اتفاقی است که افتاده. من یاد گرفته ام پس از شکست گریه نکنم و به بازی آینده چشم بدوزم.

کرمونزه شگفتی‌ساز در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف فیورنتینا می‌رود و بازی دیگر این مرحله را اینتر با برنده دیدار یوونتوس و لاتزیو برگزار می‌کند.

پایان پیام/ 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1014748