namson
04 خرداد 1402 - 23:02

فرماندار بشرویه: اولویت بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است

فرماندار بشرویه با اشاره به لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ادامه داد: این پروژه‌ها توسط مدیران انقلابی در دولت نهم کلنگ زنی شد اما همچنان بلاتکلیف مانده و امید است در دولت سیزدهم تکمیل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، حسن علیزاده، فرماندار بشرویه امروز در نشست شورای اداری شهرستان های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه با بیان اینکه اولویت اول حوزه راه‌های شهرستان است، اظهار داشت: تهیه طرح جامع راه‌های مواصلاتی شهرستان و امکان استفاده از اعتبارات ملی برای خروج بشرویه از بن بست جاده‌ای مورد انتظار است.

حسن علیزاده افزود: اجرای پروژه‌های راه روستایی و اتصال به راه آهن سراسری از درخواست‌های مردم است.

وی با اشاره به لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ادامه داد: این پروژه‌ها توسط مدیران انقلابی در دولت نهم کلنگ زنی شد اما همچنان بلاتکلیف مانده و امید است در دولت سیزدهم تکمیل شود.

فرماندار بشرویه گفت: در حوزه بهداشت و درمان افزایش ظرفیت بیمارستان از ۳۲ به ۸۸ تخت و تامین ۲۱ قلم از تجهیزات مورد نیاز است.

وی افزود: در حوزه صنعت، معدن و تجارت علیرغم پتانسیل های زیاد اما بشرویه جزو ضعیف ترین شهرستان است لذا رفع محدوده های چهارگانه محیط زیست هم در راستای تسهیل سرمایه‌گذاری از درخواست های مردمی است.

علیزاده اظهار داشت: با توجه به کمبود آب مجوز استفاده از آب‌های نامتعارف باید صادر شود، اصلاح برخی قوانین در راستای مسایل بیمه ای هم مطالبه بوده و انتظار است که معافیت بیمه ای شامل کشاورزان و دامداران شود.

وی بیان کرد: ۸۵ درصد مردم بشرویه کشاورز و دامدار هستند و بدهی بانکی دارند لذا در راستای اصلاح برخی قوانین نیاز است گام برداشت.

فرماندار بشرویه افزود: اصلاح اخذ آب بها در بخش کشاورزی به صورت پلکانی و تعدیل پروانه چاه‌های کشاورزی در برنامه هفتم هم از درخواست‌های مردمی است.

وی عنوان کرد: عادلانه بودن حقوق پرسنل برای همه مجموعه‌های دولتی از مجلس انقلابی مورد انتظار است.

پایان پیام/۳۶۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1238496